Kafejnīca „Boulangerie”, sagaidot vasaras sezonu, apmeklētājiem piedāvā ne vien labu kafiju, maizi un maizītes, bet arī iespēju baudīt „Liepājas esenci”.

Nelielās kafejnīciņas trešajā stāvā tagad durvis ved uz romantisku āra terasi, kur saulainās dienas, baudot ko atspirdzinošu, var „ķert pigmentus” un vērot Liepāju, ēnainās – sildīties ar kafijas tasi un darīt to pašu – vērot Liepāju no jauna, neparasta skatupunkta.

Kafejnīcas saimnieks Mikus teic, ka te „īstā Liepāja ir kā uz delnas”. Varētu teikt arī – tāda Liepājas esence. Stāvot pie terases malas, paveras skats gandrīz vai uz visām četrām debess pusēm ar katoļu katedrāles, Annas baznīcas un Trīsvienības torņiem, ar Berči un Staļina laika arhitektūru, gājēju ielu, Rožu laukumu, Peldu ielu, Pētertirgu un Liepājas bruģi. Nu, vai tad tā nav īstā Liepāja?

No mājīgās terases vērot zvaigznes pie debesīm gan iespējams tikai ar kafejnīcas saimnieka īpašu atļauju. Taču reizēm bez atļaujas un pavisam tuvu izdodas ieraudzīt kādu „zvaigzni” arī dienas laikā. Piemēram, Imantu Kalniņu.