Sestdien, 27. maijā, "Cafe Antikvariāts" unikālu meistarklasi "Austrijas vīnu daudzveidība" vadīs Eiropas labākais vīnzinis Raimonds Tomsons.

Šogad Vīnē norisinājās vīnziņu konkurss "Sommelier EM 2017", kur tika noteikts Eiropas un Āfrikas labākais vīnzinis jeb someljē. Šajā konkurā uzvarēja Latvijas pārstāvis Raimonds Tomsons, saņemot apbalvojumu ''The A.S.I. Best Sommelier of Europe and Africa 2017''.

Sestdien vīnzinis apmeklēs Liepājas "Cafe Antikvariāts", lai interesentiem vadītu meistarklasi par Austrijas vīniem. Šī būs Raimonda pirmā meistarklase pēc čempiontitula iegūšanas.

"Cafe Antikvariāts" saimnieki Ieva un Mikus Fomini pauž gandarījumu, ka "Raimonds stāstīs par vīniem, ko paši ievedam no Austrijas un ko Latvijā ekskluzīvi iespējams baudīt tikai Liepājas vinotēkā un "Boulangerie”. Personīgi pazīstam šos vīndarus, un esam pārliecināti par viņu darba kvalitāti. Būs iespēja degustēt vīnus arī no 2016.gada Eiropas labākās vīna darītavas, kas, protams, ir Austrijā".

"Cafe Antikvariāts" atvērts 2015. gada decembrī. Tā ir vinotēka, kur iespējams baudīt pasaules atzītākās garšas un kas apliecina, ka labākie ēdieni nāk no mazām virtuvēm.

Pieteikšanās pa tālruņa numuru: 26986336. Vietu skaits ir ierobežots.