Igo, kura vārds nu jau labu laiku nesaistās tikai un vienīgi ar mūziku un dziedāšanu, Pirmsjāņu noskaņā kafejnīcā "Boulangerie" iepazīstināja ar savu jauno aizraušanos – linu apģērbiem.

Omulīgā noskaņā "Boulangerie" jumta terasē Igo un viņa partnere – māksliniece Gita Straustiņa – iepazīstināja ar savu jaunāko veikumu.

Šoreiz tā ir lina apģērbu līnija, kurai dots nosaukums "Igo. Akcents personībai". Tās ir sieviešu blūzes un svārki, vīriešu krekli, kārtīgi šefpavāra priekšauti, šalles, mājas tekstils. Uz lina apģērbu, dvieļiem, salvetēm, spilnvendrānām, izmantojot krāsu apdruku un izšuvumu, "pārceļojuši" no Igo grafikām pazīstamie tēli – pīlādži, ziedi un dažādu zāļu stiebri, spāres sieviešu apģērbos, ozollapu vinjetes vīriešu kreklos.

Ar šiem tēliem Igo liepājniekus iepazīstināja pērnā gada nogalē, atverot savu grāmatu "Debesis karstas" un grafiku un zīmējumu izstādi Liepājas muzejā. Tobrīd grafiku zīmējumi gan vēl rotāja tikai krūzes, sveces un dažādas mājas tekstila lietas.

Pēc Igo sacītā, ideja par lina apģērbu kolekciju pieder viņam, apģērbu modeļus palīdzējusi radīt Gita Straustiņa, aksesuārus – podziņas, lentītes utt. dažādās mazās Rīgas darbnīciņās sameklējuši abi kopā, savukārt šuvējas atrastas gan Pāvilostā, gan citviet, bet lins nāk no Baltkrievijas.

Uz kolekcijas prezentāciju aicinātie viesi novērtēja apģērbu augsto kvalitāti, sevišķu piekrišanu baudīja vīriešu apģērba gabali. Arī nozares eksperte – salona "Inka stils" saimniece, tērpu māksliniece Ina Perlancika – atzina, ka katra vīlīte nostrādāta perfekti.

Ar linu apģērbu kolekciju apmēram pirms mēneša galerijā "Putti" Igo iepazīstināja Rīgas publiku, galerija pagaidām arī ir vienīgā vieta, kur kolekcijas "Igo. Akcents personībai" apģērbi patlaban ir nopērkami. Taču pasūtīt kreklus, blūzes, svārkus, priekšautus utt. var, arī sazinoties ar Igo pašu. Kolekcijas veidotāji apsver arī citas iespējas, kam varētu uzticēt kolekcijas apģērbu pārdošanu.