Pēc ilgāka laika pārtraukuma atkal apvienojušies "Liepājas brāļi", kas pagājušajā nedēļā bija sapulcējušies uz mēģinājumu Rīgā, lai gatavotos Ainara Virgas 60 gadu jubilejas lielkoncertiem "Liepājnieks". Mēģinājumā piedalījās mūziķi Uldis Marhilevičs, Igo, Guntis Veits, Guntars Račs, Ainars Virga, Valdis Alviķis un Andris Alviķis, un koncertos, kuri notiks 6.aprīlī (tieši Ainara dzimšanas dienā!) Liepājas Olimpiskajā centrā un 22.jūlijā Dzintaru koncertzālē, skanēs "Liepājas brāļu" populārākās dziesmas: "Ej uz visām debess pusēm", "Džordano Bruno", "Pilsētā, kurā piedzimst vējš", "Liedagā", "Tikai tā", "Uz Ūliha un Peldu ielas stūra" u.c. skaņdarbi, informēja producents Sandis Mohikovs.

Uldis Marhilevičs, atbildot uz Ainaraa Virgas pausto, ka "Liepājas brāļi" būs kā viesi, teica: "Kādi viesi? Radi!", savukārt Ainars uzsvēra: "Liepājas brāļi –  tā ir ģimene!" Mūziķi atzina: "Pēc ilgiem laikiem mēs, "Liepājas brāļi", atkal būsim kopā, un tas ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados!"

Atgādināsim, ka Ainara Virgas jubilejas koncertos piedalīsies arī Olga Rajecka, Tomass Kleins, "Stiprās sievas", Durbes kamerkoris, Ūdrītis, Frīdis un daudzi citi mākslinieki.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā.