SIA “Irliepaja.lv” ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē irliepaja.lv tiek izmantotas sīkdatnes.


Lietojot tīmekļa vietni, Jums ir iespēja piekrist vai nepiekrist sīkdatņu izmantošanai. Piekrītot Jūs apstipriniet, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem un gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.


Ja izvēlāties nepiekrist sīkdatņu izmatošanai vai vēlaties atcelt iepriekš sniegtu piekrišanu, tad Jums nepieciešams veikt izmaiņas savas ierīces interneta pārlūkprogrammas sīkdatņu iestatījumos. Ja nevēlāties, lai interneta pārlūkprogramma saglabā sīkdatnes, tad izmantojat privāto vai inkognito režīmu.


Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai apmeklētāju vajadzībām, lai atcerētos, piemēram, Jūsu norādītos valodas iestatījumus, burtu lielumus, piefiksētu vai jums jau ir rādīts paziņojums, par to, ka irliepaja.lv mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Kā arī lai varētu veikt satura kvalitātes uzlabošanu un satura pielāgošanu, ko apkopo un analizē mājaslapā izvietotā statistikas uzskaites programma "Google Analytics".


Pārziņa kontaktinformācija jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi

SIA “Irliepaja.lv”, tālrunis: +371 2 6559809, elektroniskā pasta adrese: kaspars@irliepaja.lv

Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu mājaslapas apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot mājaslapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.


Tīmekļa vietnē irliepāja.lv lietoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes – palīdz padarīt mājaslapu par izmantojamu, nodrošina pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām mājaslapā. Šādas sīkdatnes parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši apmeklētāja veiktajām darbībām, kuras veido pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, konfidencialitātes iestatījumu iestatīšana vai pieteikšanās.


PHPSESSID (HTTP) - pirmās puses sīkdatne (irliepaja.lv), tā saglabā lietotāja sesijas stāvokli lapu pieprasījumos. Glabāšanas termiņš 1 diena.

Public_lang (HTTP) - pirmās puses sīkdatne (irliepaja.lv), tā atceras vietnes apmeklētāja izvēlēto valodu. Glabāšanas termiņš 1 gads.


Statistikas un mājas lapas veiktspējas uzlabošanas sīkdatnes – ļauj uzskaitīt apmeklējumus un datu plūsmas avotus, tādejādi lapas Pārzinis var izmērīt un uzlabot vietnes veiktspēju. Izmantotās sīkdatnes palīdz noskaidrot, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk izmantotas, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa šo vietni. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, tiek apkopota anonīmi.


Mārketinga sīkdatnes – tiek izmantotas, lai sekotu līdzi apmeklētājiem tīmekļa vietnēs un analizētu vietnes apmeklētāju intereses un, izveidojot apmeklētāja interešu digitālo profilu, ar nolūku piedāvāt apmeklētāja interesēm atbilstošākas reklāmas par precēm vai pakalpojumiem. Šāda veida sīkdatnes neuzglabā tiešu apmeklētāja personisko informāciju, bet balstās uz lietotāja pārlūkprogrammas un interneta ierīces unikālo identifikāciju.


Personas piekrišanas atcelšana un sīkdatņu izmantošanas ierobežošana

Sīkdatņu iestatījumus jūs varat mainīt jebkurā laikā savas ierīces interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai, atzīmējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs "Iespējas", ‘’Settings’’ vai "Preferences". Vairāk informācijas par to, kā konfigurēt savas ierīces interneta pārlūkprogrammu, jūs varat atrast zemāk norādītajās Interneta pārlūkprogrammu mājaslapās:


Plašāk par sīkdatņu izmantošanas ierobežošanu un dzēšanu lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.