Ceturtdien, 9. aprīlī, pulksten 16 Irinas Tīres grāmatas "Liepāja grafikās" papildinātā izdevuma atvēršanā grāmatu nama "Valters un Rapa" kafejnīcā Latviešu biedrības namā dziedās Igo.

Grāmatas atvēršanas svētkus vadīs Liepājas teātra aktieris Jānis Dreiblats. IrinaTīre pasākuma apmeklētājus iepazīstinās ar saviem darbiem un grāmatas tapšanu. "Liepāja grafikās" iekļauti vairāk nekā 300 darbi, kas atspoguļo Liepājas pilsētvidi un pārmaiņas tajā pēdējo 60 gadu laikā.

Irina Tīre pauž gandarījumu, ka "radās izdevība šo grāmatu izdot no jauna, turklāt, papildinot to ar jaunāko laiku darbiem. Arī man ir interesanti šo grāmatu pāršķirstīt, jo vēsturnieka Gunāra Silakaktiņa komentāri atklāj iepriekš nezināmo. Nu es ceru visus interesentus ceturtdien satikt grāmatas atvēršanas svētkos."

Irinu Tīri sveiks arī dēls Igo, kurš savu pirmo pieredzi grafikas mākslā guva, kopā ar mākslinieci dodoties Liepājas ielās, pagalmos un parkos. Igo pievienosies Liepājas mūziķi Māris Kupčs un Jānis Strazds. Akustiskās ģitāras, klavieru un balss skaņas piešķirs svētkiem Liepājai raksturīgo skanējumu.

Grāmatu "Liepāja grafikās" izdod SIA "Boulangerie". To finansiāli atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, kā arī Irinas Tīres ģimene, draugi un domubiedri.