Gada izskaņā "Liepāja Gourmet" vēlas dāvāt skaistu, mierpilnu un izzinošu vakaru kopā ar viņu draugiem restorānu "Barents" un godalgoto vīnzini Raimondu Tomsonu.

Pirmdien, 19.decembrī, pulksten 19 viesnīcas "Hotel Promenāde" Kamīnzālē, Itālijas sarkanvīnu karaliste – Pjemonta.

Pjemontas reģions tiek uzskatīts par vienu no visklasiskākajiem un autentiskākajiem Itālijas vīna reģioniem ar unikālām vīnogu šķirnēm, kas jau gadsimtiem tiek kultivētas vareno Alpu kalnu piekājē.

Iepazīsim par Itālijas sarkanvīnu karali dēvēto "Barolo" un tā karalieni "Barbaresco", kā arī atklāsim vēl dažas šī reģiona unikālās sarkanās vīnogu šķirnes.
Pārliecināsimies par šo vīnu uzglabāšanas potenciālu, kā arī to saderību ar ēdienu.

Restorāns "Barents" pavāri būs parūpējušies par pieskaņotām uzkodām, lai labāk atvērtu vīna garšu un būtību.

Raimonds Tomsons ir Eiropas Labākā vīnziņa titula (2017) un Starptautiskās Vīnziņu asociācijas A.S.I. organizētā Pasaules vīnziņu konkursa (2019) trešās vietas ieguvējs.

Trīskārtējs Latvijas un Baltijas vīnziņu čempions, tiesnesis prestižajā "Decanter Wine World Awards" un konkursa "Star Wine Lists" žūrijas loceklis. Raimonds ir papildinājis savas akadēmiskās zināšanas Austrijas Vīna akadēmijā, iegūstot prestižo WSET diploma sertifikāciju.

Par godu šim vakaram, būs iespējams iegādāties trīs īpaši sagatavotas dāvanu kastes ar vīniem un šampaniešiem no "Barents Wine Collectors (Pjemontas spožumi, Raimonda Šampaniešu izlase un Raimonda Ziemassvētku vīna izlase).

Kā arī būs iespēja iegādāties degustētos Pjemonta sarkanvīnus.

Sākums pulksten 19 (ierašanās no pulksten 18.30) "Hotel Promenāde" Kamīnzālē (pie recepcijas). Vietu skaits ierobežots!

Rezervē rakstot uz info@liepajagourmet.com vai 29228770 (Žanete).