Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Jaunais gads Liepājas uzņēmējdarbības vidē ir sācies klusāk, atvērti vien daži veikali un kafejnīcas, un dažas organizācijas mainījušas atrašanās vietu.

Centrā apmeklētājus priecē trīs jaunas kafejnīcas. Tirgoņu ielā 22 durvis vērusi vīna kafejnīca "Antikvariāts". Šeit iepriekš aktīva darbība, izņemot atsevišķus pasākumus, nenotika.

Bāriņu ielā 3, policijas ēkā, ēdienreizes ieturēt piedāvā kafejnīca "Piparmētra", turklāt no pulksten 11 līdz pulksten 15 pieejama arī ēdiena piegāde.

Centra kafejnīcu piedāvājumu paplašina arī kafejnīca "Vīdners", kas klientus aicina uz Lielo ielu 6.

Izmaiņas notikušas ar Peldu ielas 5 iemītnieku sastāvā. "Liepājas lombards" tagad meklējams ielasa pretējā pusē, Peldu ielā 6. Savukārt Peldu ielā 5, 2.stāvā, no šīs nedēļas sākuma liepājnieki var izmantot Nekustamā īpašuma pārvaldes pakalpojumus.

Jau no pagājušā gada nogales tie, kas apmeklēja psiholoģijas centru "Ģimenei" Fr. Brīvzemnieka ielā 28, to tagad var izdarīt Brīvības ielā 9.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.