Sestdienas vakarā, dziestošajai vasarai sveicienam pretī paceļot vēsa rozā vīna glāzi, kopā ar Ivaru Kesenfeldu pārrunājām mūsuprāt aktuālos notikumus.

Šķiet, vienprātībā vienojāmies, ka cerīgākais šai nedēļai bija ziņa par uzņēmēja Jura Aizezera pirkumu – par 170 tūkstošiem iegādāto bijušo restorāna "Vecais kapteinis"  māju Jēkaba Dubelšteina ielā 14 (bez lielgabaliem).
Apsveicam liepājnieku ar vērtīgo pirkumu!

Tā ir māja, kas deviņdesmitajos gados labu meistaru atjaunota, lieliski papildina vecā vēsturiskā centra romantisko šarmu. Tiesa gan, ja nebūtu pirms vairākiem gadiem tā Jura NESMUKUMA ar vēsturiskās mājas Dīķu 6 nojaukšana priekš VID darbinieku autostāvvietām, tad nebūtu nekāda baža par Jura Aizezera jaunā pirkuma likteni.

Jo arī toreiz, pēc Dīķa ielas vēsturiskā nama iegādes, mēs apsveicām J. Aizezeru ar vērtīgo ieguvumu. Taču par nožēlu, pateicoties vēsturisko māju sertificētā arheologa Jura Zviedrāna verdiktam, izrādījās, ka māja bija sapuvusi un kopā turējās tikai pateicoties aizvējam.

Tāpēc uzsaucām tostu Trīszvaigžņu ordeņa virsniekam Jurim Aizezeram par divām lietām: lai Liepājas VID nepieaugtu darbinieku skaits, un lai no Dieva puses pircējs šīs mājas sakarā nesaistās ar tādiem vecās apbūves "ekspertiem" kā iepriekš.