Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrības projekts „Sporta un atpūtas laukums „Vējš vītolos”” interneta akcijā labiedarbi.lv ir vienīgais projekts no Liepājas, un šobrīd izvirzījies 1.vietā.

Par to pilsētas skolu direktoru sanāksmē informēja skolas direktore Kristīne Bārdule, aicinot atbalstīt projektu un ļaut skolai iegūt Ls 2000 sporta laukuma sakārtošanai.

Pie Centra pamatskolas un 12. vidusskolas ēkas Toma ielā 19 atrodas sporta laukums, kurā šobrīd ir vienīgi novecojušas vingrošanas iekārtas. Tāpēc nepieciešams labiekārtot un modernizēt šo laukumu, lai tas kļūtu par tuvākās apkārtnes bērnu un jauniešu tikšanās vietu, kurā veidotos jaunas bērnu un pusaudžu saturīga brīvā laika pavadīšanas tradīcijas.

Izveidojot sporta un atpūtas laukumu „Vējš vītolos”, tiktu sekmēta bērnu un jauniešu fiziskā, garīgā, sociālā attīstība, panākts draudzīgs kontakts ar vienaudžiem, veicināts veselīgs dzīvesveids, uzskata projekta iesniedzēji.

No projektā iegūtajiem līdzekļiem laukumā paredzēts uzstādīt divus basketbola grozus, uzstādīt vingrošanas iekārtas, līdzsvara baļķi. Projektu realizēs Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrība, iesaistot darbos skolēnus, viņu vecākus un tuvākās apkārtnes jauniešus. Pašu spēkiem 21. aprīlī talkas laikā plānots veikt apzaļumošanas darbus un uzstādīt soliņus.

Balsošana turpināsies līdz 31. martam un skolas direktore aicina liepājniekus aktīvi atbalstīt Centra pamatskolas projektu.