Vītolu ielā siltuma sadales ēkas un mazuta sūkņu stacijas vietā šobrīd ir līdzens laukums. Būves nojauca to īpašniece "Liepājas enerģija", kura sakārto sev piederošos objektus.

Zemesgabala kopējā platība ir 2888 kvadrātmetri, un, pēc portāla aptaujāto ekspertu domām, tā vērtība ir apmēram 50 000 latu. Zemesgabals atrodas pilsētas centrā, ļoti izdevīgā vietā, un ir paredzams, ka ilgi tas tukšs nepaliks.

SIA "Liepājas enerģija" valdes loceklis Andris Štāls portālu informēja, ka, ja būs pircējs, uzņēmums zemesgabalu pārdos.

Blakus zmesgabalam Vītolu ielā 13 atrodas Liepājas Centra pamatskola. Tās direktore Kristīne Bārdule portālam pastāstīja, ka viņai nav informācijas par laukuma nodošanu skolas rīcībā, bet tas noteikti būtu noderīgi.

Jau iepriekš rakstīts, ka Būvvalde uzņēmumam "Liepājas enerģija" ir prasījusi sakārtot trīs graustus: bijušo katlu māju, skursteni un sadales mezglu. Uzņēmums ne tikai ir izpildījis šo prasību, bet pats apzinājis vairākus citus līdzīgus bīstamus vai vidi degradējošus objektus, un ir uzsācis to nojaukšanu.