Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "Laiks" un tā diriģente Ilze Balode aicina visus atbalstīt kori labdarības projektu konkursa "LabieDarbi.lv" jūnija balsojumā.

Vēl līdz 30. jūnijam var balsot par kori, kurš cīnās par līdzfinansējumu dalībai 8. starptautiskajā koru konkursā Rimini, kas norisināsies no 24.–27.septembrim Itālijā.

Liepājas TMKC jauktais koris "Laiks" jau kopš mēneša sākuma aktīvi strādā, lai piesaistītu balsotājus, kas arī ļāvis noturēties līderu trijotnē, taču, lai koris braucienam uz konkursu Rimini iegūtu līdzfinansējumu, balsojumā jāiegūst vismaz 2. vieta, tāpēc tiek lūgts liepājnieku atbalsts, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Aija Eizengrauda.

Ikviens par jauktā kora "Laiks" projektu var nobalsot, atdodot 3 unikālas balsis:

1. Sociālajā portālā "Draugiem.lv", nobalsojot no sava profila – te būs saite, kas uzreiz nogādā kora "Laiks" projekta lapā, atliek tikai nospiest "Balsot".

2. Otro balsi var atdot, vienkāršā veidā piereģistrējot savu telefona numuru šeit – nospiežot pogu "Reģistrēties", ievadot savu telefona numuru un kādu vienkāršu paroli – tad atnāks kods, kas būs jāievada, lai numuru apstiprinātu, un tad jau ar savu numuru un paroli par kori varēs nobalsot! Gan īsziņa, gan balsojums ir bezmaksas.

3. Trešo balsi var atdot ikviens, kuram ir e-pasts www.inbox.lv –  vienkārši ielogojoties savā e–pastā, no tā varat nobalsot.

Liepājas TMKC jauktā kora "Laiks" dziedātāji un diriģente jau tagad ir pateicīgi ikvienam no teju 3000 balsotājiem, kas līdz šim jau atbalstījuši Liepājas kori, tāpat arī koris saka paldies ikvienam, kas līdz 30. jūnijam vēl nobalsos, tādējādi palīdzot korim sasniegt mērķi!

Koris sezonu vēl nenoslēdz, bet turpina aktīvi strādāt mēģinājumos, gatavojoties gan Pasaules koru olimpiādei, kas jūlijā notiks Rīgā un kurā Liepājas jauktais koris "Laiks" apstiprināts dalībai čempionu kategorijā, jaukto koru grupā, gan 8. Starptautiskajam Rimini koru konkursam, kas notiks septembrī.

Uzziņai:
Projektu konkurss LabieDarbi.lv tika uzsākts 2010.gadā 26.aprīlī, un tas ir AS "4finance" zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis ir konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizācijai un palīdzēt tiem, kuriem pietrūkst pavisam nedaudz, lai kļūtu par nākamajām sporta zvaigznēm, Latvijā mīlētiem māksliniekiem, pasaulē atzītiem zinātniekiem vai tiem labdariem, kuri labiekārto savas dzimtās pilsētas apkārtni un rūpējās par saviem "kaimiņiem".
Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti gūst iespēju piedalīties publiskā interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz EUR 7 500  lielu finansiālu atbalstu. Nepilno 4 gadu pastāvēšanas laikā  labdarības iniciatīvas ietvaros realizēti jau vairāk nekā 200 projekti, kas saistīti ar izglītību, zinātni, kultūru, mākslu, sportu un vidi.
 
Projektu konkursa ietvaros tiek atbalstīti radoši, talantīgi, apņēmīgi un mērķtiecīgi Latvijas iedzīvotāji viņu individuālo mērķu, kam nav tieša komerciāla rakstura, sasniegšanā, kā arī organizāciju projekti, kas veicina bērnu, jauniešu un pieaugušo personīgo attīstību un profesionālo izaugsmi.
LabieDarbi.lv ir labdarības iniciatīva, kas ir atvērta katram mērķtiecīgam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc satuvina labas idejas un to atbalstītājus viena rokas stiepiena attālumā, palīdzot realizēt labas domas, piepildīt sapņus un sasniegt kopējos mērķus.