Vēl līdz pat 31.maija pusnaktij ikvienam interesantam portālā LabieDarbi.lv ar balsojumu ir iespēja atbalstīt 6. vidusskolas skaņu ierakstu studijas telpu projektu.

Šobrīd par galveno balvu – 4000 eiro lielu atbalstu no SMScredit.lv sava mērķa realizācijai – cīnās 15 iedvesmojoši projekti. Liepājas projekts pārstāv izglītības jomu, un tā ietvaros Raiņa 6. vidusskolas pārtāvji vēlas izveidot skaņu ierakstu studijas telpu, kurā gan skolēni, gan skolotāji, gan arī citi interesenti varēs apgūt video un skaņu apstrādes elementus.

"Projekta mērķis ir sekmēt jauniešu radošuma un personības izaugsmi caur skaņu un video tehnoloģiju apguvi. Skolēniem tiks radīta iespēja apgūt skaņu studijas inženiera profesijas pamatprasmes, organizējot inovatīvus kultūras pasākumus skolas un ārpusskolas pilsētas vidē, izmantojot inovatīvās mūsdienu tehnoloģijas sniegtās iespējas, lai uzrunātu un iesaistītu skolas sabiedriskajā dzīvē Liepājas pilsētas iedzīvotājus, skolotājus un darbiniekus un kopīgi radītu multimediālo skaņas studijas telpu, kas veicinātu sociālās uzņēmības attīstīšanu un jauniešu iesaistīšanos Liepājas pilsētas sociālajā un kultūras dzīvē, veidojot savu skatījumu uz sabiedrībā aktuālām norisēm,” stāsta projekta pieteicējs Kārlis Strautiņš.

Sīkāk ar projektu "Citādās skolas multimediālā skaņu telpa", kā arī citiem maija projektu konkursa publiskā balsojuma dalībniekiem iespējams iepazīties šeit: www.LabieDarbi.lv
Balsošana par projektiem ir bez maksas, un tieši balsojuma aktivitāte nosaka to, kuri projekti, iekļaujoties ikmēneša finansējuma fondā, saņems atbalstu savu ideju realizācijai. Ikviens interesents par sev tīkamāko projektu šobrīd var nobalsot trīs dažādās interneta vietnēs – mājaslapā www.LabieDarbi.lv, kā arī balsošanas platformās portālā Draugiem.lv (draugiem.lv/special/labiedarbi/) un Inbox.lv (http://labiedarbi.inbox.lv ).
Labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv ietvaros iespējams ne tikai balsot, bet arī piepildīt pašiem savus mērķus un idejas. Sīkāka informācija par projektu pieteikšanu pieejama šeit: www.LabieDarbi.lv