Otrdiena, 30.septembris, ir pēdējā diena, kad ikvienam interesentam ir iespēja atbalstīt sev tīkamāko projektu – konkursa LabieDarbi.lv šī mēneša finālistu.

Pašreizējie balsojuma līderi ir projekts par Rēzeknes biedrības "Jaunatnes Čemodāns” telpu labiekārtošanu, jaunas apskaņošanas iekārtas iegāde Pelēčos, rotaļlaukuma ”Kuģītis” izveide Liepājā, bērnudārzā "Dzintariņš", un saksofona iegāde Rihardam Ozoliņam.

"Pašreiz vadībā ir izvirzījušies četri projekti, par katru no tiem ir atdotas vairāk nekā 4000 balsis, taču atbalstītāju skaits ir ļoti līdzīgs, tādēļ tieši pēdējā dienā izšķirsies, kurš no projektiem savāks visvairāk atbalstītāju un kļūs par balsojuma līderi. Taču iespējas uzvarēt joprojām ir visiem septembra finālistiem," stāsta projekta LabieDarbi.lv vadītāja Jeļena Šļihta.

Septembra balsojumā par iespēju iegūt finansējumu savas idejas realizēšanai no labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv kopumā cīnās 10 projekti. Starp tiem ir iecere izveidot rotaļlaukumus Liepājā un Rīgā, atbalstīt mazo Mālpils iedzīvotāju centienus vingrot jautrāk, palīdzēt korim "Pernigele” nokļūt uz 55. Austrālijas latviešu kultūras dienām, sekmēt saksofonista Riharda Ozoliņa iespējas attīstīt talantu ar jauna instrumenta iegādi, kā arī citi septembra finālisti.

"Noteikti ir vērts balsot arī pēdējā dienā, jo ir bijuši gadījumi, kad tieši tajā kādas iniciatīvas atbalstītāji aktivizējas un projekts iegūst finansējumu," atbalstīt savus favorītus mudina J. Šļihta. Viņa atgādina, ka to var izdarīt labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv mājaslapā, kā arī portālu Inbox.lv un Draugiem.lv īpaši izveidotajās LabieDarbi.lv balsošanas platformās.

Šā gada astoņos mēnešos ar labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv finansiālu atbalstu realizēts jau 21 projekts par kopējo summu 88 129 eiro. "Esam palīdzējuši tapt filmai par Mārtiņu Freimani, kā arī snieguši atbalstu jaunajai un talantīgajai sportistei Intai Lapsiņai startam Latvijas un Lietuvas motokrosa čempionātos "Quad” klasē. Ar LabieDarbi.lv atbalstu ir realizēts jauniešu sapnis par Ludzas TV izveidi, un īstenotas vēl daudzas citas labas ieceres," norāda J. Šļihta.

Par LabieDarbi.lv
AS "4finance" zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera "SMScredit.lv" labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv mērķis ir ikmēneša projektu konkursa kārtībā nodrošināt iespēju ikvienam saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizācijai. Labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv ietvaros, nepilnu četru pastāvēšanas gadu laikā ar iniciatora SMScredit.lv atbalstu saziedots jau vairāk nekā 1000 000 eiro.