Liepājas pašvaldība no 14. novembra līdz 12. decembrim rīko sabiedrisko apspriešanu, aicinot iedzīvotājus ieteikt savus priekšlikumus jaunas ielas nosaukumam, kas tiek būvēta starp esošo bērnudārzu "Dzintariņš" un topošo bērnudārzu Liedaga ielā 6, informē pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.


Aptuveni 400 metrus garā iela, kurai nepieciešams piešķirt nosaukumu, sāksies no Klaipēdas ielas krustojuma pie t/c "XL Sala" un virzienā uz jūru vedīs gar diviem bērnudārziem un noslēgsies pie daudzdzīvokļu dzīvojamajiem namiem. Līdz šim bija izbūvēta ielas daļa līdz pagriezienam ar Dzintaru ielu, un saistībā ar to, ka Liedaga ielā tiek būvēts jauns bērnudārzs, pašvaldība izbūvē ielas turpinājumu līdz daudzdzīvokļu dzīvojamajiem namiem.


Šobrīd Liepājā ir 374 ielu, un esošos nosaukumus var apskatīt pašvaldības tīmekļvietnē. Tuvākajā apkārtnē atrodas ielas ar nosaukumiem: Liedaga, Dzintaru, Siguldas, Palangas, Klaipēdas un Uliha.


Lai rastu piemērotāko ielas nosaukumu, iedzīvotāji aicināti izteikt savus priekšlikumus, līdz 12. decembrim aizpildot aptaujas anketu. Anketa pieejama ŠEIT.


Tāpat savus ierosinājumus var rakstīt uz Liepājas pašvaldības sociālo tīklu kontiem @liepajalv vai rakstiskus priekšlikumus iesniedzot klātienē Liepājas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas un pakalpojumu centros Rožu ielā 6 vai Peldu ielā 5.


Līdz ar nosaukuma piešķiršanu trīs blakus esošiem īpašumiem tiks mainītas adreses – Liedaga ielai 4, Liedaga ielai 4a un Klaipēdas ielai 64 –, kas visi ir komercobjekti.


Lai piešķirtu ielas nosaukumu, iedzīvotāju priekšlikums jāapstiprina domes sēdē.