""Maxima Latvija" nepārtraukti turpina attīstīt savu veikalu tīklu, padarot veikalus patīkamākus kā klientiem, tā darbiniekiem. Šobrīd norit aktīvs darbs pie vienota veikalu tīkla koncepta, kura ietvaros jau esam veikuši teju 80% no 170 veikalu pārveidošanas. Domājot arī par reģioniem, šobrīd plānojam jauno konceptu ieviest arī Liepājas "Maxima XX" veikalā Klaipēdas ielā 62," portālu irliepaja.lv informēja "Maxima" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Pirms pārmaiņu veikšanas plānotas arī ievērojamas atlaides, apstiprināja Dupate-Ugule.

Plānotie darbi iecerēti aprīļa vidū, un šo darbu laikā pircēji aicināti iepirkties citos tuvākajos "Maxima" veikalos, kas atrodas Ganību ielā 167, M. Ķempes ielā 9, Dzērves iela 15 vai kādā citā no astoņiem "Maxima" veikaliem Liepājā.

Jaunā koncepta veikali ir pielāgoti apmeklētāju ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku produktu izkārtojumu. Tāpat koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Līdz ar jauno formāta ieviešanu Liepājas veikalā plānojam paplašināt noliktavas telpas, izbūvēt jaunas aukstuma kameras, kā arī nomainīt visu aukstuma sistēmu uz videi draudzīgāku, kas paredz, ka šajā veikalā būs ieviests pilnībā jauns aukstuma aprīkojums - saldētavas, ledusskapji, vitrīnas un citas iekārtas. Veikalā tiks ieviests saprotamāks, vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nebūs redzami, bet palīdzēs efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.


Informācija par veikala slēgšanu vēl tiks precizēta.