No piektdienas, 2.jūnija Liepājā tiek atvērts renovētais "Tet" veikals. Tā kā liela daļa pircēju aizvien priekšroku dod preču iegādei klātienē, ir radīta ērtāka iepirkšanās esošā veikala telpās, paplašinot piedāvāto elektroierīču klāstu un arī veikala telpu izmēru, informē "Tet" sabiedrisko attiecību un korporatīvās komunikācijas vadītāja Laura Jansone.

Veikala atrašanās vieta paliek nemainīga - tirdzniecības centrā "XL Sala". Pēdējo mēnešu laikā "Tet" ir investējis gan telpu paplašināšanā, pārbūvējot esošās konstrukcijas un papildinot tās ar mūsdienīgiem tehniskajiem risinājumiem, gan par 40% palielinot veikala izmērus.

Lai radītu ērtāku iepirkšanos, un viss mājai nepieciešamais būtu pieejams vienuviet, ir paplašināts veikalā pieejamais preču sortiments. Turpmāk no plašāka iekārtu modeļu klāsta varēs izvēlēties pircēji, kuri vēlas iegādāties jaunāko televizora modeli, viedtelefonu, viedpulksteni, kafijas automātu, robotu putekļu sūcēju un tā aksesuārus, kā arī dažādas virtuves sadzīves tehnikas ierīces - friteri, blenderi, tējkannu u.c.

Turpmāk Liepājas "Tet" veikalā būs arī populārāko sadzīves tehnikas ražotāju stendi. Tajos ikvienam būs iespēja iepazīties ar "Samsung", "Apple", LG un "Philips" jaunāko un pieprasītāko produktu piedāvājumu.

"Tet" veikali reģionos kalpo ne tikai kā iepirkšanās vietas, bet arī tikšanās iespēja ar veikala pārdevējiem, lai varētu uzdot interesējošos jautājums, iegādāties tehniku, saņemt konsultāciju un noskaidrot visu aktuālo par "Tet" pakalpojumiem. Liepājas veikalā nereti ir sastopami apmeklētāji arī no citām Kurzemes reģiona pilsētām, piemēram, Saldus, Ventspils un Kuldīgas.

Atvēršanas dienā 2.jūnijā īpašas cenas visas dienas garumā, garantēta dāvana katram pirkuma, laimes rats un degustācijas.

"Tet" ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā, kas rada inovācijas gan mājām, gan darbam, un to veido 1700 darbinieku liela komanda.