Saņemot lasītāja jautājumu, vai taisnība, ka no jaunā gada uz vairākiem mēnešiem būs slēgts veikals "Maxima" Klaipēdas ielā 62, portāls irliepaja.lv lūdza SIA "Maxima Latvija" viest skaidrību šajā jautājumā.

"Maxima Latvija" pārstāve Laura Bagātā informēja, ka jau trešo gadu "Maxima Latvija" savā veikalu tīklā visā Latvijā ievieš jaunu veikala formātu konceptu.


"Turpinot attīstīt un pielāgot "Maxima" veikalus vienotajam konceptam, izskatām katra veikala attīstības iespējas arī reģionos. Šobrīd pētām iespējas jauno formātu ieviest veikalā Liepājā, Klaipēdas ielā 62. Pagaidām gan nav pieņemts lēmums par pārveides termiņiem. Kad šāds lēmums tiks pieņemts, par to laikus informēsim arī savus klientus," portālam sacīja Bagātā.

Pēc "Maxima Latvija" pārstāves sacītā, jaunā koncepta veikali ir pielāgoti apmeklētāju ērtībām, paredzot plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu. Tāpat koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviesti jauni un modernizēti aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē.

Papildu tam, tiek ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.