Loģistikas nozares uzņēmums "Omniva" vienojies ar SIA "Narvesen Baltija" par sadarbību sūtījumu izņemšanas pakalpojuma nodrošināšanā. Līdztekus norit darbs pie 92 jaunu pakomātu uzstādīšanas, ko plānots realizēt līdz šā gada nogalei, tādējādi kopumā nodrošinot 500 "Omniva" sūtījumu izņemšanas vietas visā Latvijā.


Jaunais pakalpojums būs pieejams divos Liepājas "Narvesen": Lielajā ielā 16 un Klaipēdas ielā 62. Savukārt saistībā ar jauno pakomātu uzstādīšanas plānu, līdz gada nogalei Liepājā plānots uzstādīt divus jaunus "Omniva" pakomātu skapjus. Vienam plānotā ietilpība paredz 173 nodalījums, bet otram – 106, portālu irliepaja.lv informēja Ruta Pole, SIA "Omniva Latvija" mārketinga vadītāja.

Starp uzņēmumiem panāktā vienošanās paredz palielināt "Omniva" sūtījumu izņemšanas vietu skaitu līdz 200 jaunām lokācijām, piedāvājot izmantot šo pakalpojumu arī "Narvesen" tirdzniecības vietās visā Latvijā.


"Straujā e-komercijas attīstība pandēmijas laikā un nemainīgi augstais sūtījumu pakalpojuma pieprasījums arī šobrīd liek mums meklēt jaunus risinājumus un sadarbības formas. Neraugoties uz to, ka šogad investējam 2,8 miljonus eiro pakomātu tīkla paplašināšanā, uzstādot 92 jaunus pakomātus un palielinot "Omniva" pakomātu skaitu Latvijā līdz 300, esam gandarīti, ka mums ir izdevies izveidot sadarbību ar uzticamu partneri, un tādējādi kļūsim vēl pieejamāki mūsu klientiem," stāsta "Omniva" vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare.


Savukārt "Narvesen" valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena pauž pārliecību, ka šādos grūti prognozējamos tirgus apstākļos ieguvēji būs tie uzņēmumi, kas pratīs ātri reaģēt un pielāgoties biznesa un patērētāju vides vajadzībām.


"Viens no "Narvesen" galvenajiem uzdevumiem ir būt pieejamiem ikvienam, kurš dodas savās ikdienas gaitās, visā Latvijā, arī attālākos reģionos. Šis mērķis mums ar "Omniva" ir kopīgs. Tā kā Omniva sniegto pakalpojumu nozīmība un ērtības ir svarīgas daudziem Latvijas iedzīvotājiem, priecājamies, ka varam piedāvāt atbilstošu infrastruktūru, lai sasniedzamība būtu vēl plašāka. Šāda sadarbība ir vislabākais veids, kā, apvienojot spēkus ar domubiedriem, īstenot labus mērķus, lai ieguvēji būtu visas puses, jo īpaši – iedzīvotāji," uzsver Dovidena.


"Omniva" jau šobrīd ir tirgus līderis ar plašāko pakomātu tīklu Latvijā. Jaunā sadarbība ar Narvesen un plānotā pakomātu tīkla paplašināšana līdz šī gada noslēgumam nostiprinās uzņēmuma pozīcijas.


Sūtījumu izņemšana "Narvesen" tirdzniecības vietās notiks līdzīgi kā pakomātos. Sūtījumam nonākot "Narvesen" saņemšanas punktā, klients par to saņems paziņojumu SMS veidā. Pēc SMS saņemšanas sūtījuma saņēmējs varēs doties uz norādīto adresi, kur, nosaucot sava sūtījuma datus "Narvesen" pārdevējam, sūtījums tiks izsniegts klientam.


Uzziņa
SIA "Omniva Latvija" dibināta 2012. gadā un sniedz sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. "Omniva" ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas "Omniva" tīklā ir 208 pakomāti, kas izvietoti 97 apdzīvotās vietās Latvijā.


"Narvesen" ir lielākais mazumtirdzniecības franšīzes tīkls Latvijā ar 24 gadu pieredzi un vairāk nekā 230 tirdzniecības vietām, kas nodrošina darbavietas vairāk nekā 800 cilvēku. SIA "Narvesen Baltija" reģistrēts 1997. gadā. "Narvesen" nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus ēdienus un uzkodas pa ceļam un žurnālus ikvienā pilsētas nostūrī.