Turpinot vērienīgo pakomātu tīkla paplašināšanu, šonedēļ uzlabojumi "Omniva" pakalpojuma pieejamībā veikti arī Liepājā un Nīcā, kur izvietoti jauni pakomāti. Kopumā visā Latvijā plānots paplašināt "Omniva" pakomātu skaitu teju par trešdaļu, uzstādot 92 jaunu iekārtu un palielinot pakomātu kopējo skaitu līdz 300.

Jaunais, Liepājā izvietotais pakomāts atradīsies O. Kalpaka ielā 74 un tajā būs pieejami 106 jauni skapīši. Savukārt Nīcā pie veikala "Lats" izvietotajā iekārtā (Skolas iela 6) būs pieejams 82 nodalījumi.

"Esam gandarīti, ka vēl pirms svētkiem esam saņēmuši jaunos pakomātus un varam uzsākt to uzstādīšanu, lai nodrošinātu mūsu klientiem iespēju laicīgi saņemt visus Ziemassvētku sūtījumus," uzsver "Omniva" vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare. "Labi izprotam cik būtiski un nozīmīgi Latvijas sabiedrībai ir mūsu sniegtie pakalpojumi, īpaši ārkārtas situācijas laikā. Tādēļ līdztekus pakomātu paplašināšanai esam ieviesuši būtiskas izmaiņas arī mūsu darbā, pārejot uz darba režīmu 24/7."

Pāreja uz darba laiku 24/7 nozīmē, ka "Omniva" Klientu atbalsta cents atbildēs uz tālruņa zvaniem un apkalpos iesūtītos iesniegumus 24 h diennaktī. Arī šķirošanas un noliktavas darbinieki veiks darbu visu diennakti, bet kurjeri sūtījumus uz pakomātiem nogādās biežāk nekā reizi diennaktī un darbu turpinās arī svētdienās.

SIA "Omniva" Latvija dibināta 2012. gadā un sniedz sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. "Omniva" ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas "Omniva" tīklā ir 218 pakomāti, kas izvietoti 101 apdzīvotās vietās Latvijā, informē SIA "Omniva" Latvija mārketinga vadītāja Ruta Pole.