Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA "Maxima Latvija" investējis vairāk nekā 790 000 eiro vienotā koncepta "Mans veikals" ieviešanā piecos veikalos, tostarp Liepājā, Jelgavā, Dagdā un Rīgā, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.

Jelgavā un Dagdā šie ir pirmie vienotā koncepta veikali, savukārt Liepājā un Rīgā līdz šim jau bijuši vienotā koncepta veikali.

Līdz ar šonedēļ atvērto veikalu pievienošanos "Mans veikals" koncepta veikaliem patlaban pieejami 73 vienotā koncepta veikali "Maxima" tīklā Latvijā.

Liepājā "Mans veikals" koncepta veikals atrodas Oskara Kalpaka ielā 74, Jelgavā – Meiju ielā 10, Dagdā – Daugavpils ielā 8a. Turpretī Rīgā šonedēļ pielāgoti divi veikali – Jaunciema gatvē 174 un Pētersalas ielā 18b.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" apgrozījums 2021.gadā bija 915,225 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 1,9% un bija 31,887 miljoni eiro.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" īpašnieki ir Lietuvā reģistrētie uzņēmumi "Maxima grupe" un "Maxima LT". Grupa ietilpst Nerijus Numas kontrolētajā Lietuvas biznesa grupā "Vilniaus prekyba".