Šā gada novembrī "Liepājas enerģija" lietotājiem piegādājusi 22 085 megavatstundas siltumenerģijas, kas ir par 5 procentiem vairāk nekā novembrī gadu iepriekš.

Datus par novembra mēneša siltumenerģijas patēriņu var atrast un apskatīt SIA "Liepājas enerģija" mājas lapā www.liepajasenergija.lv, informē uzņēmums.

Kā pastāstīja SIA "Liepājas enerģija" valdes loceklis Andris Štāls, ņemot vērā gan nedaudz zemāko ārgaisa temperatūru, gan pieaugošo klientu skaitu, gan to, ka šā gada novembrī  apkurei klienti pieslēdzas intensīvāk nekā gadu iepriekš, siltumenerģijas patēriņš novembrī kopumā ir bijis par 5% lielāks salīdzinot ar 2011.gada novembrī.

2012.gada  novembris bija nedaudz aukstāks nekā gadu iepriekš. Ja 2011.gada novembrī vidējā ārgaisa temperatūra bija + 6,3 grādi, tad šā gada novembrī tā bija + 5,85.

Līdz novembra beigām Liepājā apkures sezonu uzsākuši gandrīz visi SIA "Liepājas enerģija" klienti un siltumenerģijas padevei pieslēgti 878 objekti. Izvērtējot ekonomisko izdevīgumu, novembrī par  centralizēto siltumapgādi  izšķīrušies arī 5 jauni klienti. Jauni pieslēgumi izveidoti daudzdzīvokļu mājai Ed. Tisē ielā 85 , Valsts tehnikumam K.Ukstiņa ielā 17/23, veikalam "Maxima" O.Kalpaka ielā 74, kā arī divām privātmājām Kraukļu ielā 3 un Brīvības ielā 9. Gada laikā "Liepājas enerģija" pieslēgusi 12 jaunus objektus ar kopējo jaudu 1,9 MW.
 
Uzņēmums atgādina, ka ar novembri spēkā ir samazinātais "Liepājas enerģija" siltumenerģijas tarifs – 46,06 Ls/MWh (bez PVN), kas salīdzinot ar oktobri ir par 13% vai 7,11 latiem zemāks. Toties katras konkrētas mājas siltumenerģijas patēriņš un līdz ar to arī rēķini vistiešāk ir atkarīgs no mājas tehniska stāvokļa un veiktajiem siltināšanas un energoefektivitātes pasākumiem.