Šodien, 16. septembrī, Liepājā, pēc vairāku mēnešu darba, durvis ver divi "Maxima" veikali – Ganību ielā 167 un Cukura ielā 27, kas, domājot par klientu un darbinieku ērtībām, ir piedzīvojuši pārmaiņas un turpmāk darbosies pēc jauna un vienota "Mans veikals" koncepta. Jaunais koncepts paredz, ka veikals ir daudz intuitīvāks, plašāks un ērtāks gan pircējiem, gan darbiniekiem, portālu irliepaja.lv informēja Liene Dupate-Ugule, SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja.

""Maxima Latvija" šogad svin savu 20 gadu jubileju. Šo gadu laikā uzņēmums ir audzis, attīstījies un nepārtraukti pilnveidojies, centrā nostādot klientu un darbinieku vajadzības. Ar šo jauno veikalu konceptu savā jubilejas gadā speram vēl vienu soli uz priekšu, pielāgojot to darbinieku un klientu ērtībām. Jaunais veikalu koncepts paredz iepirkšanās pieredzes uzlabošanu, kas ietver dažādu risinājumu ieviešanu, lai iepirkšanos padarītu efektīvāku, ērtāku un intuitīvāku, kas ir ne mazāk būtiski arī pandēmijas laikā. Šo veikalu atklāšana mums ir lieli svētki, tāpēc esam šodien sagatavojuši īpašu programmu klientiem un vienlaikus lielu paldies sakām darbiniekiem, kuri veica uzlabojumus veikalu vidē, paralēli nodrošinot nepārtrauktu veikalu darbību. Abi veikali Liepājā atrodas katrs savā rajonā, tādējādi lielākam iedzīvotāju skaitam būs iespēja iegādāties ikdienā nepieciešamās preces mūsdienīgā veikalu vidē. Arī citus veikalus visā Latvija pakāpeniski pārveidosim pēc jaunā " Mans veikals" koncepta, nodrošinot vēl patīkamāku iepirkšanos," norāda Evija Grīnberga, "Maxima Latvija" tirdzniecības tīklu direktore.


"Maxima" veikala atklāšanu Ganību ielā kuplināja "Vēlavas". Publicitātes foto.

Jaunā "Maxima X" formāta veikala telpās ir mainījies izkārtojums, tādējādi izdevīgākie pirkumi būs pieejamākajās vietās – veikala sākumā, lai pircēji vienmēr var iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem, tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klienta vajadzībām. Atkarībā no veikala formāta iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. Papildus tam ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums kā, piemēram, specializēts ledusskapis svaigu zivju tirdzniecībai, saprotamākas un vieglāk pārskatāmas preču kategorijas un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem veikt tiešos darba pienākumus.

"Maxima X" formāta veikalos pieejams daudzveidīgs "Meistara Marka" gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti augstas kvalitātes produkti par pieejamām cenām. Turklāt "Sirsnīga izvēle" kampaņas laikā iecienītākie vietējo ražotāju un pasaules zīmolu produkti pieejami līdz pat 58% lētāk ilgtermiņā.

Aicinām ciemos uz abiem veikaliem, kur visas dienas garumā notiks plašas aktivitātes – bērnus priecēs garkāji, baloni un burbuļi, tāpat varēs sastapt vietējo māksliniecisko kolektīvu "Vaduguns" un "Vēlava" dziedātājus, padomāts arī par gardiem našķiem, kā arī, protams, par īpašiem piedāvājumiem veikalā.