Turpinot reģionālā veikalu tīkla attīstīšanu, sestdien, 11. janvārī "Maxima Latvija" uzsāks apjomīgus rekonstrukcijas darbus Liepājas veikalā Cukura ielā 27, lai jau pavasarī sagaidītu pircējus jaunā, modernā vidē, portālu irliepaja.lv informēja Liene Dupate-Ugule, SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja.

Rekonstrukciju laikā tiks atjaunotas telpas, radot patīkamu un modernu iepirkšanās un darba vidi ar pārdomātiem dizaina risinājumiem. Lai nodrošinātu ērtu un ātru iepirkšanos, kā arī atvieglotu darbinieku ikdienu un uzlabotu darba efektivitāti, veikalu atjaunošanas laikā tiks ieviestas jaunākās digitālās tehnoloģijas un dabai draudzīgi, energoefektīvi risinājumi, skaidroja Dupate-Ugule.

Atjaunošanas darbi janvārī tiks uzsākti arī Rīgas, Limbažu, Gulbenes, Jūrmalas "Maxima" veikalos, kā arī tiks slēgts veikals Bauskā.

Veikalu rekonstrukciju ilgums ir paredzēts no trīs līdz pieciem mēnešiem.

"Maxima Latvija" pēdējos gados veikalu tīkla attīstībā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā ir ieguldījusi vairāk nekā 50 miljonus eiro un arī 2020. gadā turpinās atvērt jaunus dažādu formātu veikalus visā Latvijā. Liela daļa investīciju tiek novirzītas tieši reģionu attīstībai, piemēram, pērn no kopējā veikalu skaita, teju 40 % "Maxima" veikali tika atvērti ārpus Rīgas, informēja Dupate-Ugule.