Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Tuvojoties gada nogalei, saskaņā ar Liepājas uzziņu dienesta piedāvāto informāciju, uzņēmēji ir aktīvi. Atvērtas vairākas jaunas tirdzniecības vietas un gana aktīvi ir pakalpojumu sniedzēji.

Visvairāk jaunu tirdzniecības vietu vienā adresē pēdējo mēnešu atvērts tirdzniecības namā "Kurzeme" Lielajā ielā 13 – tādas ir piecas. Pirmajā stāvā tagad darbojas dzērienu veikals "Wine Stock". Parfimēriju un kosmētiku var iegādāties veikalā "Bio2You", savukārt apģērbu un aksesuārus piedāvā divi veikali – "Utenos trikotažas" (augstvērtīgi un ekoloģiski trikotāžas apģērbi sievietēm, vīriešiem un bērniem) un sporta apģērbu veikals "Zero sport outlet". Atvērts arī optikas salons "Optio optika".

Apģērbus var iegādāties arī jaunajā veikalā "Tarantula" Peldu ielā 9.

Darbu Liepājā sākuši vairāki ar skaistumkopšanu saistīti uzņēmumi – Zivju ielā 3 durvis vērusi Profesionālās skaistuma skolas Liepājas filiāle (iespējams apgūt dažāda veida akreditētas un licencētas izglītības programmas, kas saistītas ar skaistumkopšanu), tajā pašā ēkā darbu uzsācis masāžas salons "Body shape".

Maltīšu ieturēšanai liepājniekiem pieejamas vēl divas vietas – jaunajā koncertzālē darbu sācis restorāns "Tinto", bet Siena ielā 12 (iedzīvotāju neapmierinātību raisījušā bāra "Brooklyn" vietā) darbojas suši bārs "Sushi boom".

Apbedīšanas pakalpojumus piedāvā SIA "Liepājas apbedīšanas birojs" Vaiņodes ielā 15.

Vairāki komersanti mainījuši darbības vietu. "Mana aptieka" turpmāk atrodama Cukura ielā 27 (iepriekš – Brīvības ielā 56). Šūšanas salons "Beate" no Klaipēdas ielas pārcelies uz pilsētas centru, Tirgoņu ielu 24, savukārt Elenas Briljonokas ārstnieciskā pedikīra prakse vairs nedarbojas poliklīnikas telpās Republikas ielā, bet gan Graudu ielā 45. Atrašanās vietu mainījusi arī Valsts darba inspekcijas filiāle – klienti to turpmāk var atrast Bāriņu ielā 15.
Savdabīgu pārcelšanos veicis arī vīriešu apģērbu veikals "Gaaz", kas tagad atrodams virtuālajā vidē – gaaz.lv (savukārt veikala/noliktavas adrese no 23.novembra ir Fr. Brīvzemnieka ielā 29).

Darbību beidzis SIA "Metafart" autoserviss Ģenerāļa Baloža ielā un SIA "BNS-1" alkohola veikals Klaipēdas ielā 104.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.