"Kurzeme" turpina piesaistīt jaunus tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus, kas ir nodrošinājuši desmit jaunas darba vietas. Nesen darbu sācis optikas veikals "Optio optika".

Durvis vērt gatavojas arī "Wine Stock" un sporta preču tirgotava "ZeroSportOutlet".

Tirdzniecības nama "Kurzeme" pirmajā stāvā kopš 1.oktobra darbu sācis optikas veikals "Optio optika". Tas ir salonu ķēdes veikals, kas sniedz augsti profesionālus redzes korekcijas pakalpojumus un izgatavo kvalitatīvas un mūsdienīgas brilles par izdevīgām un pircējiem pieejamām cenām. Piemēram, visu oktobra mēnesi, pērkot  brilles, redzi salonā iespējams pārbaudīt bezmaksas, savukārt brilles var iegādāties, sākot no 10 eiro.

Tuvāko nedēļu laikā TN "Kurzeme" tiks atvērti vēl divi jauni veikali.

Veikals "ZeroSportOutlet" piedāvās vislabākās cenas mūsdienīgam sporta apģērbam, apaviem un aksesuāriem no pasaulē atzītākajiem sporta preču zīmoliem "Adidas", "Nike", "Puma", "Reebok", "Asics", "DC Shoes", "Hi-Tec" un daudziem citiem. Plašajā sortimentā katrs atradīs sev piemērotāko tehnoloģiski jaunākos apavus skriešanai vai stilīgākos apavus brīvajam laikam, apģērbu, kas atbilst profesionāla sportista prasībām, vai ērtāko apģērbu atpūtai, kā arī ievērojamu sporta somu klāstu, aksesuārus un citas sportiskam dzīves veidam domātas preces. Veikala sortiments regulāri tiks papildināts ar jaunumiem un sezonas aktuālākajām precēm.

Veikals "Wine Stock", paplašinot savu veikalu tīklu, atvērs ceturto veikalus ārpus Rīgas. Veikalā tiks piedāvāti kvalitatīvi populārāko alkoholisko dzērienu zīmoli par izdevīgām cenām. Piedāvājumā ir ne tikai vīni, bet arī portvīni, rumi, viskiji un citi alkoholiskie dzērieni. "Wine Stock" savus pircējus regulāri iepazīstinās ar jaunumiem, kā arī priecēs ar īpašajiem piedāvājumiem un pievilcīgām akcijām.

Portāls jau rakstīja, ka septembrī tirdzniecības nama pirmajā stāvā darbu sācis "Mobium" mobilo telefonu un aksesuāru veikals, "Body&Spirit" veikals un darbnīca, grāmatnīca "Polaris", kur pieejamas dažādu nozaru un žanru grāmatas krievu valodā.