Lai parūpētos par savas sirds veselību un izglītotos par sirds veselības tēmām, ikviens interesents 27.maijā no pulksten 10 līdz 13 aicināts apmeklēt Sirds veselības dienu tirdzniecības centrā "Kurzeme", informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja noklausīties kardioloģes dr.Ivetas Šimes lekciju par aktualitātēm sirds un asinsvadu slimību profilaksē, piedalīties meistarklasē – diskusijā par uzturu sirds veselībai ar uztura speciālisti Aneti Plataci, noteikt ķermeņa kompozīciju (muskuļu, tauku un ūdens daudzumu ķermenī) uz bioimpedances svariem, veikt veselības ekspress testus: izmērīt asinsspiedienu, noteikt kopējo holesterīna un glikozes līmeni. Tāpat apmeklētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas un laimēt balvas aktivitātē "Laimes rats" un pasākuma noslēgumā piedalīties Veselīga uztura šķīvja izlozē.

Sirds veselības dienas programma:
10.00 – 13.00 Sirds veselības testi, bioimpedances mērījumi, aktivitāte "Laimes rats"
11.30 – 13.00 Kardiologa lekcija par sirdij draudzīgu dzīvesveidu
10.15 – 11.00 Sirdij draudzīga uztura meistarklase-diskusija 1. grupa
11.15 – 12.00 Sirdij draudzīga uztura meistarklase-diskusija 2. grupa
12.15 – 13.00 Sirdij draudzīga uztura meistarklase-diskusija 3. grupa
13.00 – Veselīga uztura šķīvja izloze

Sirds veselības dienu bija plānots organizēt 20.maijā, bet neparedzētu apstākļu dēļ tās norise pārcelta uz 27.maiju.

Sirds veselības dienas aktivitātes tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv