Lai parūpētos par savas sirds veselību un izglītotos par sirds veselības tēmām, ikviens interesents aicināts apmeklēt Sirds veselības dienu, kas notiks 23. septembrī no pulksten 11 līdz 14 tirdzniecības centrā "Kurzeme", portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja noklausīties kardiologa Kristapa Šablinska lekciju par aktualitātēm sirds un asinsvadu slimību profilaksē, piedalīties meistarklasē – diskusijā par uzturu sirds veselībai, noteikt ķermeņa kompozīciju (muskuļu, tauku un ūdens daudzumu ķermenī) uz speciāliem bioimpedances svariem, veikt veselības eksprestestus: izmērīt asinsspiedienu, noteikt kopējo holesterīna un glikozes līmeni. Tāpat apmeklētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas un laimēt balvas un pasākuma noslēgumā piedalīties veselīga uztura šķīvja izlozē.

Sirds veselības dienas programma:

11.00–14.00 Eksprestesti, aktivitāte ar balvām
11.30–13.00 Kardiologa lekcija
11.15–12.00 Uztura meistarklase/ diskusija 1. grupa
12.15–13.00 Uztura meistarklase/ diskusija 2. grupa
13.15–14.00 Uztura meistarklase/ diskusija 3. grupa

Pasākumu organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "OnPlate". Pasākuma laikā var tikt veiktas fotografēšana ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

Sirds veselības diena notiek jau trešo gadu. Sirds veselības dienas aktivitātes tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.


Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.