Saistībā ar jauno vecāku pieprasījumu novembrī Liepājā tiek organizētas papildu atbalsta grupas nodarbības ģimenēm ar bērniem līdz divu gadu vecumam. To mērķis ir sniegt jaunas zināšanas, atbalstu un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus ģimenēm ar bērniem, portālu informēja Liepājas Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Atbalsta grupu nodarbības jaunajām ģimenēm vadīs pieredzējusi psiholoģe Ieva Pelīte. Nodarbību cikls sastāvēs no četrām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies darba dienu vakaros, laikā no pulksten 18.00 līdz 19.30. Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir pirmdien, 13. novembrī.

Nodarbībās tiks aplūkotas sekojošas tēmas:
• bērna attīstība, pozitīva disciplinēšana un bērna drošība, aizsardzība;
• bērna emocionālā audzināšana un viedierīču lietošanas paradumi ģimenē;
• atbalsts vecākiem un informācija par pēcdzemdību depresijas profilaksi;
• pāra attiecības pēc bērna piedzimšanas un problēmsituāciju risināšana ģimenē.

Nodarbības norisināsies Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14 (ieeja no sētas puses). Dalībai nodarbībās nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar nodarbību koordinatori Indru Grasi, sūtot īsziņu uz tālruni: 26 591 363 ar sekojošu informāciju: vārds, uzvārds un personu skaits no ģimenes, kas apmeklēs nodarbības.

Grupu nodarbības ģimenes veselības veicināšanai tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas Centrālās administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv.