Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Kopš aprīļa sākuma Liepājas uzņēmējdarbības vidē notikušas vairākas izmaiņas – uzņēmumi gan sākuši darbību, gan slēgti, un vairāki veikali un pakalpojumu sniedzēji mainījuši darbības vietu.

Ritot izlaidumu laikam, ziedus liepājnieki var iegādāties Cukura ielā 27, "Ziedu bāzē liepājniekiem", Firma nodarbojas ar ziedu  vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, veic pušķu, sēru buķešu izgatavošanu un ziedu piegādi.

Darbību sākuši vairāki uzņēmumi, kas saistīti ar celtniecības preču tirdzniecību un uzkopšanas darbu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Celtniecības firma "A-Z Būvdarbi" veic visa veida celtniecības un remonta darbus, savukārt nesen darbību sākusī firma "Sorbus serviss", kas atrodas Bāriņu ielā 21, sniedz uzkopšanas pakalpojumus. Santehniku iespējams iegādāties veikalā "Onninen" Satiksmes ielā 2, bet logus un durvis var pasūtīt SIA "Logmar" Brīvības ielā 9. Automazgātuve "DGG Service" Jaunajā Ostmalā piedāvā ne tikai auto mazgāšanu un auto salona ķīmisko tīrīšanu, bet arī mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu, biroja mēbeļu ķīmiskā tīrīšanu, paklāju ķīmisko tīrīšanu un grafiti tīrīšanu.

Zivju ielā 4/6 atvērts Baltkrievijā ražotas kosmētikas veikals "Bielita Biteks" un turpat netālu, Zivju ielā 5, darbību sākusi SIA "Diameda" mākslas galerija.

Celtnieku ielā 19 durvis vēris mācību centrs "Liva MC", kas piedāvā saviem klientiem apgūt dažādus kursus un seminārus gan izglītības iestādes telpās, gan arī izbraukuma apmācībās pie klienta.

Vairāki veikali mainījuši atrašanās vietu – dāvanu darbnīca "Akant`d Eko" no tirdzniecības centra "XL sala" darbību pārcēlusi uz centru, Fr. Brīvzemnieka ielā 27, savukārt parfimērijas veikals "Douglas" turpmāk meklējams ārpus centra – "XL salā" (iepriekš – tirdzniecības centrā "Kurzeme"). Kredītkompānija "Incredit Group" pārvietojusies nedaudz – no Romas dārza uz Zivju ielu 6, savukārt SIA "BHC Tulkojumi un grāmatvedība" turpmāk atrodama Graudu ielā 45.

"Loretas skaistuma studiju" klienti turpmāk var atrast Jūrmalas ielā 24 (iepriekš – Kuršu iela 18).

Firma "PTC", kas tirgo iepakojuma materiālus, no Flotes ielas 16 pārcēlusi darbību uz Cukura ielu 27, bet dārzkopības kooperatīva "Šķēde" birojs vairs neatrodas Karostā, bet gan Krūmu ielā 41/43.

Pagājušo mēnešu laikā darbību pārtraukuši divi veikali Malkas ielā 4  - "Gerkens" un mēbeļu veikals. Slēgta arī mākslas galerija "Ten" Kr.Valdemāra ielā 20/24 un neilgu laiku pastāvējušais (tika atvērts šogad martā) veikals "Nomo.lv" Lielajā ielā 4. Liepājā slēgts arī apģērbu veikals "Seppala".

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.