Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Iepriekšējo mēnešu laikā Liepājā gan atvērti, gan slēgti vairāki uzņēmumi, daži arī mainījuši darbības vietu vai nosaukumu. Kungu ielā 2 durvis vērusi SIA "Radošās darbnīcas" kafejnīca "Skapis". Jau esam rakstījuši, ka bez dāvanām, roku darinājumiem un gleznām, ko varēja iegādāties "Radošajā darbnīcā" arī iepriekš, kafejnīcā "Skapis" var nobaudīt smaržīgu itāliešu kafiju, tēju, iegādāties svaigas smalkmaizītes un kūkas, ka arī citus konditorejas izstrādājumus. Atvērtas vēl divas kafejnīcas – "Divi kurši" Cukura ielā 8/16, kura piedāvā arī ēdienu piegādi un banketu apkalpošanu, un "Saulgrieze" Kuršu laukumā 7.

Marta sākumā darbību uzsāka veikals "Dzīvais alus" Siena ielā 8, kura piedāvājumā ir Užavas, Brenguļu un citu ražotāju dzīvais alus, kā arī kvass.

Sadzīvei nepieciešamo turpmāk var meklēt salonā "Lintex" Zivju ielā 3 (žalūzijas, aizkari un citi lina izstrādājumi), veikalā "Nomo.lv" Lielajā ielā 4, savukārt bērniem nepieciešamo tagad var atrast arī komisijas veikalā ar savdabīgo nosaukumu "KUŠŠ, nesaki nevienam" Rīgas ielā 24.
Uzņēmumā "Monument" Oskara Kalpaka ielā 52/56 iespējams pasūtīt un iegādāties granīta izstrādājumus – kapakmeņus, plāksnes, apmales.

Tehnisku palīdzību smago automašīnu īpašnieki var atrast SIA "Libava Trans Holding" servisā "Heavy Truck Service" Kapsētas ielā 9/15.

Atrašanās vietu mainījuši skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēji. Solārijs "Blue Box" no tirdzniecības centra Rietumu centrs darbību pārcēlis uz Brīvības ielu 9, bet skaistumkopšanas salons "Lagūna" tagad meklējams Tirgoņu ielā 22 (ieeja no Katoļu ielas puses).

Alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu veikals "BNS-1" tagad atrodas vienā no pilsētas mikrorajoniem – Krūmu ielā 41/43 (iepriekš – Jaunajā ostmalā 2).

No Kuršu ielas 30 uz Pļavu ielu 17 pārcēlies veikals "Autoeiropa".

Darbību pārtraucis SIA "Kila zooveikals", kas atradās Lielajā ielā 13 un parfimērijas veikals "Rivoli" Klaipēdas iela 62.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.