Deputāti Finanšu komitejas sēdē 14. janvārī pieņēma lēmumu no 1. februāra uz desmit gadiem nodot sabiedriskā labuma organizācijai, biedrībai "Liepājas tehnoloģiju klasteris" bezatlīdzības lietošanā telpas 92,5 m2 platība Kungu ielā 2 – 8 sabiedriskā labuma veikšanai izglītības veicināšanas jomā.


Līgums par telpu bezatlīdzības lietošanu zaudēs spēku, ja biedrība "Liepājas tehnoloģiju klasteris" zaudē sabiedriskā labuma organizācijas statusu.


Telpas biedrībai tiks nodotas lietošanā labā tehniskā stāvoklī.


""Liepājas tehnoloģiju klasterī" spēkus apvieno IT profesionāļi un uzņēmumi, lai sadarbotos ar IT izglītības iestādēm un pilsētu, kas veido stipru informācijas tehnoloģiju nozares aliansi, kas sevī ietver visas komponentes, lai notiktu vēl straujāka attīstība.

Tas padarīs pilsētu par ideālu vietu zinošiem speciālistiem, ļaus radīt un attīstīt tehnoloģiski advancētus uzņēmumus, kā arī nodrošinās apkārtējos ar aktuālām un pieprasītām zināšanām," teikts biedrības mājaslapā.


Biedrība tika dibināta pērnvasar, un patlaban reģistrēta Pļavu ielā 17. Biedrība paguva uzņemt klasterī divdesmit dalībniekus – IT nozares profesionāļus, portālam irliepaja.lv pastāstīja biedrības vadītāja Agate Ambulte. Telpas Kungu ielā 2 iecerētas kā vieta, kur, ārkārtējai situācijai beidzoties, klastera biedri varētu tikties klātienē, atbalstīt cits citu," sacīja Ambulte.