Visu aprīli rit bezmaksas balsojums Labiedarbi.lv projektu konkursā, kurā par finansējumu cīnās Mārtiņa Freimaņa fonda projekts – dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis".

Filmas veidošanai nepieciešami vēl 18329 eiro. Uzvaras gadījumā tiks piesaistīts finansējums 7500 eiro apmērā, kas būtu būtisks solis, lai filma pirmizrādi piedzīvotu jau 10. novembrī.

Idejas autors ir kinorežisors ir Arvīds Krievs, kurš veido filmu par savu kaimiņu – mūziķi, komponistu, dzejnieku, dzīvnieku draugu, bērnu un jauno mūziķu atbalstītāju Mārtiņu Freimani. A.Krieva rīcībā ir unikāli videomateriāli, kādu nevienam nav un tie nekur nav publicēti. Un tajos redzama ne tikai viņa spožā dzīve uz skatuves.

Freimaņa fonda dibinātāja Elita Mīlgrāve: "Freimis regulāri konkursos un balvu pasniegšanās palika 2.vietā un ļoti to pārdzīvoja. Tik ļoti negribētos atkal to pieļaut. Labiedarbi.lv projektu konkursā esam iegājuši finiša taisnē. Balsojums neko nemaksā, tāpēc ceru, ka katrs, kas ciena Mārtiņa Freimaņa atstāto mantojumu, atradīs pāris minūtes laika, lai nobalsotu par šo projektu un tādējādi pieliktu savu roku filmas tapšanā!"

Mārtiņa Freimaņa fonds aicina ikkatru Mārtiņa un viņa mūzikas cienītāju veltīt savas 3 balsis dokumentālās filmas projektam! Balso bez maksas:
1) http://www.labiedarbi.lv/lv/projekts/dokumentala-filma-freimis-martins-freimanis
2) https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=808
3) http://labiedarbi.inbox.lv/project?id=808

Dokumentālās filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" pirmizrāde plānota Mārtiņdienā – 10. novembrī – Aizputē.

Sīkāka informācija www.mff.lv