Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrība vēlas projekta "Vējš vītolos" ietvaros uzstādīt divus basketbola grozus, vingrošanas iekārtas un līdzsvara baļķi.

Kā portālu informēja LabieDarbi.lv asistente Elīna Sprūde-Nesenberga, projektu realizēs Liepājas Centra pamatskolas atbalsta biedrība, iesaistot darbos skolēnus, viņu vecākus un tuvākās apkārtnes jauniešus. Sporta laukums atradīsies pie Centra pamatskolas un 12. vidusskolas ēkas Toma ielā 19.

Projekta pieteikumā Atvars Gūža rakstīja: "Nepieciešams labiekārtot un modernizēt šo laukumu, lai tas kļūtu par tuvākās apkārtnes bērnu un jauniešu tikšanās vietu, kurā veidotos jaunas bērnu un pusaudžu saturīga brīvā laika pavadīšanas tradīcijas. Tā ir alternatīva nekustīgam dzīves veidam, pavadot neskaitāmas stundas pie datora vai televizora."

Projekta īstenošanai ir nepieciešams 2000 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, bez maksas balsojot mājas lapā LabieDarbi.lv (http://goo.gl/td3sA) un portālā draugiem.lv (http://goo.gl/lQ3hE). Pašlaik projekts ar 492 balsu lielu sabiedrības atbalstu atrodas 10. vietā.

Balsot par šo projektu iespējams līdz 31.martam. Marta projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 8263 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Par projektu LabieDarbi.lv
Labiedarbi.lv ir Draugiem.lv un SMScredit.lv kopīgs labdarības projekts, kā mērķis ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem saņemt finansiālu atbalstu savu mērķu sasniegšanai.

Ikmēneša atbalsta fonds ir mainīgs, jo to veido projekta LabieDarbi.lv labvēļa SMScredit.lv ikmēneša ziedojums Ls 0,50 apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.