Liepājas uzņēmuma, zvejas kuģu iznomātāja SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 35,316 miljoni eiro, kas ir par par 63,1% vairāk nekā gadu iepriekš.

Savukārt kompānijas peļņa pieauga par 26,3% un bija 7,712 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv", ziņo LETA.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2018.gadā uzņēmuma rīcībā bija trīs zvejas kuģi – BATM "MarshalVasilevskiv", BATM "Marshal Novikov" un BATM "Fishing Success", kas nodarbojas ar zvejniecību Mauritānijas un Marokas zvejas rajonos. 2018.gada decembrī kompānija pārdeva zvejas kuģi BATM "Marshal Novikov".

Uzņēmuma vadības ziņojumā arī teikts – lai nodrošinātu stabilitāti, kompānija pērn veltīja darbu jaunu klientu piesaistīšanai, izmaksu optimizācijai un jaunu tirgu izpētei. Kompānija arī turpmāk investēs līdzekļus darbības attīstības projektos.

"Baltreids" plāno arī turpmāk strādāt ar tiem pašiem klientiem, kas ir pārbaudīti gadiem un plāno paplašināt sadarbību ar esošajiem Latvijas, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu un trešo valstu partneriem, kā arī meklēt jaunus sadarbības partnerus, kas ir izdevīgi no ekonomiskā viedokļa.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017.gadā uzņēmums strādāja ar 21,651 miljona eiro apgrozījumu un 6,107 miljonu eiro peļņu.

Kompānija ir reģistrēta 1998.gadā un tās pamatkapitāls ir 149 250 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ar 50% kapitāldaļu katrs ir Nikolajs Varušečkins un Oļegs Hramovs.

"Baltreids" pērn bija zivsaimniecības un zvejniecības jomas līderis "Firmas.lv" un aģentūras LETA biznesa portāla "Nozare.lv" izdotajā "Latvijas biznesa gada pārskatā 2018".