Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 36,539 miljoni eiro, kas ir par 7,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 6% – līdz 16,52 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, pagājušajā gadā kompānijas kuģi "Kapitan Morgun" un "FishingSuccess" nodarbojās ar zvejniecību Mauritānijas un Marokas zvejas rajonos.

Vienlaikus vadības ziņojumā skaidro, ka apgrozījuma palielinājums galvenokārt ir saistīts ar krājumu un pircēju parādu palielinājumu.

Tāpat vadības ziņojumā norādīts, lai nodrošinātu stabilitāti, "Baltreids" pērn veltīja uzmanību jaunu klientu piesaistīšanai, izmaksu optimizācijai un jaunu tirgu izpētei.

Šogad "Baltreids" plāno turpināt strādāt ar līdzšinējiem klientiem, kā arī paplašināt sadarbību ar Latvijas, Eiropas Savienības dalībvalstu un trešo valstu partneriem un meklēt jaunus ekonomiski izdevīgus sadarbības partnerus.

"Baltreids" apgrozījums 2021.gadā bija 33,997 miljoni eiro, kas ir par 5,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 14,1% – līdz 15,588 miljoniem eiro.

Kompānija "Baltreids" reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 149 250 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Nikolajs Varušečkins un Oļegs Hramovs.