Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 32,174 miljoni eiro, kas ir par 25,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 5,1% – līdz 13,663 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv", ziņo LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā kompānijas kuģi "Kapitan Morgun" un "Fishing Success"  nodarbojās ar zvejniecību Mauritānijas un Marokas zvejas rajonos.

2021.gadā "Baltreids" plāno turpināt strādāt ar līdzšinējiem klientiem, kas ir pārbaudīti, kā arī plāno paplašināt sadarbību ar Latvijas, Eiropas Savienības dalībvalstu un trešo valstu partneriem un meklēt jaunus sadarbības partnerus, kas ir izdevīgi no ekonomiskā viedokļa.

"Baltreids" apgrozījums 2019.gadā bija 25,546 miljoni eiro, kas ir par 27,7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 68,5% – līdz 12,995 miljoniem eiro.

Kompānija "Baltreids" ir reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 149 250 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Nikolajs Varušečkins un Oļegs Hramovs.