Ceturtdien, 2. decembrī "Vecās Ostmalas Biznesa Parkā" (VOBP), saņemot Liepājas Būvvaldes komisijas atzinumu, ekspluatācijā nodota jaunbūveta ražošanas ēka. Komisija, izvērtējot būvdarbu atbilstību projektam un institūciju atzinumus, kā arī sertifikācijas dokumentāciju, atzina būvobjektu pēc adreses Liepāja, Vecā ostmalā 10 par derīgu ekspluatācijai, informē VOBP Biznesa attīstības vadītāja Inese Kurvina

Projekta īstenošanas rezultātā ir izbūvētas ražošanas telpas 1870,2 m² platībā, kā arī visas ražotnes vajadzībām nepieciešamās inženierkomunikācijas – ūdens, kanalizācija, lietusūdens kanalizācija, elektrība un apgaismojums, ugunsdrošības signalizācijas sistēma, iebūvētas virsgaismas lūkas un veikta pieguļošās teritorijas labiekārtošana.

Jaunās ražošanas ēkas būvniecības izmaksas ir 925 612,74 EUR, no kurām daļa ir Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) publiskais līdzfinansējums projekta Nr. 3.1.1.5/161/A/010 ietvaros.

Jauno "VOBP" teritorijā uzbūvēto ēku nomās SIA "VIA-S modular houses", kurš paplašinoties ražošanai pielāgotajā ēkā veiks pārvietojamo moduļu māju ražošanu. Apgūstot jaunās telpas, uzņēmums plāno kāpināt ražošanas jaudas un radīt vismaz desmit jaunas darbavietas. 


Šobrīd visas VOBP esošās ražošanas, noliktavu un biroju telpas ir pilnībā noslogotas. Biznesa parkā savu saimniecisko darbību veic 30 nomnieki.
Kopš 2016. uzņēmums LSEZ SIA "Vecās Ostmalas Biznesa Parks" veic mērķtiecīgas investīcijas, lai līdz 2023.gadam pabeigtu plānoto teritorijas apbūvi un industriālais parks Liepājā, Vecā Ostmala 10 kļūtu par nozīmīgu uzņēmējdarbības vides attīstības centru ar vismaz 16 000 m² plašām ražošanas telpām un vismaz 1500 m² labiekārtotām biroja telpām.

Uzziņai

LSEZ SIA "Vecās Ostmalas Biznesa Parks" ir industriālā biznesa parka īpašnieks, attīstītājs un pārvaldnieks Liepājā, kura mērķis ir nodrošināt vietējiem un ārvalstu investoriem uzņēmējdarbības uzsākšanai vai paplašināšanai nepieciešamās telpas. Nomniekiem tiek piedāvāta atbilstoša un pārdomāta infrastruktūra un inženierkomunikācijas, modernas un energoefektīvas telpas un ēkas. Industriālā parka Nomniekiem tiek piedāvāts pilns apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts.