Biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru šī gada 27.aprīlī pulksten 13 klātienē, Vecajā Ostmalā 10, Liepājā organizē pieredzes apmaiņas pasākumu "Pieredzes stāsts par energoefektivitāti ražošanas uzņēmumā". Lai piedalītos pasākumā nepieciešams reģistrēties šeit.

"Pirmo reizi mūsu, Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera organizēto semināru vēsturē, aicinām dalībniekus ciemos pie uzņēmuma tā ražotnē. Vecajā Ostmalā 10, klātienē varēs apskatīt, kādus energoefektivitātes projektus ieviesuši Vecās Ostmalas Biznesa Parks īpašnieki, attīstītāji un pārvaldnieki un moduļu ēku ražotāji "VIA-S Modular Houses"," informē Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera valdes locekle Ieva Meikšāne.

Pasākums norisināsies 27.aprīlī no pulksten 13 Vecajā Ostmalā 10. Ar Vecās Ostmalas Biznesa Parka attīstības plāniem iepazīstinās tā attīstības daļas vadītāja Inese Kurvina, savukārt "VIA-S Modular Houses" valdes loceklis Jānis Akerfelds pastāstīs par ražotni, kur ikdienā top moduļu ēkas.

Lai reģistrētos pasākumam aizpildiet pieteikuma veidlapu.

Pasākumu organizē biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru, informē klastera sabiedrisko attiecību vadītāja Daira Bērtule.