Kā portālu informēja Liepājas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, pēc Būvinspekcijas veiktās pārbaudes uzsākta administratīvā lietvedība par būvobjektu Dīķa ielā 6.

Kā informēja Štāls, pēc Būvinspekcija veiktās pārbaudes būvobjektā Dīķa ielā 6 konstatēts, ka būvprojekts daļēji īstenots, taču ap zemesgabalu nav uzbūvēts žogs, ierīkoti vārti, bet uz tā novietots daudz automašīnu.

Pārbaudes rezultātā uzsākta administratīvā lietvedība, bet būvprojekta iesniedzēja – Jura Aizezera dibinātā „Izglītības centra” pārstāvis, kā arī celtnieku pārstāvis uzaicināts uz Būvvaldi, lai sniegtu paskaidrojumu.

Paskaidrojumi jāsniedz līdz 23.janvārim.

Jau rakstījām, ka Valsts ieņēmumu dienests portālam apstiprināja, ka tā darbiniekiem Liepājā ierādītā autostāvvieta atrodas Dīķa ielā 6.

Saskaņā ar būvprojektu šī vieta gan ir tikai rekultivēta teritorija pēc ēkas nojaukšanas, nevis oficiāls auto stāvlaukums.

Tieši tādēļ portāls uzdeva jautājumu Būvvaldei: kā iespējams, ka ir izbūvēts un tiek lietots maksas auto stāvlaukums, kuram nav ne saskaņota projekta, ne būvatļaujas, nerunājot nemaz par to, ka tas būtu pieņemts ekspluatācijā?

Ēkas Dīķa ielā 6 demontāžas būvprojektu uzņēmēja Jura Aizezera dibinātā “Izglītības centra” vārdā pasūtīja Kristīne Veinberga, liecina Būvvaldes sniegtā informācija.