Oktobrī pašvaldība demontēja veco dēļu žogu savā īpašumā Pērkones ielā 32/38 (līdz 2013.gadam tas piederēja valstij un bija daļa no Piejūras slimnīcas teritorijas), pēc mēneša Komunālā pārvalde, izpildot tai uzdoto uzdevumu, aizvāca arī betona stabus.


Teritorija pirms betona stabu aizvākšanas. Foto: irliepaja.lv.


Tagad zaļā teritorija Pērkones ielas labajā pusē (ejot uz pludmali) ir sakārtota. Tiesa, portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka aizvadītajā vasarā, kad Liepāju apmeklēja īpaši daudz viesu, šī teritorija, neraugoties uz nosacīto iežogojumu, kalpoja par automašīna stāvlaukumu. Savā ziņā to var saprast, jo teritorija nav tikai zāliens, tajā ir arī asfaltēta iebrauktuve un asfaltēts laukums.


Arī ziemā brīvajā laukumā var redzēt pa kādam transporta līdzeklim, bet svētdienā, kad pludmalē bija pulcējušies ziemas peldētāji, automašīnu bija gandrīz tikpat daudz kā vasarā. Foto: irliepaja.lv.


Varbūt, kamēr nav citu plānu un projektu (pēc Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāja Māra Egmaņa sacītā teritorija ir paredzēta ar rekreāciju un kurortoloģiju saistītiem projektiem), ir iespēja šajā vietā legalizēt automašīnu stāvlaukumu? Jo ir skaidrs, ka nelielā, 2020. gadā daļēji labiekārtotā autostāvvieta ielas pretējā pusē nespēj uzņemt ne trešo daļu gribētāju.


Taču, kā portālam norādīja Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls,"tas ir jālemj Transporta komisijai un Nekustamā īpašuma pārvaldei".