Tīkla kameru portālā lookr.com šobrīd sevišķi iespaidīgi var novērtēt Liepājas koncertzāles oranžo stiklu montāžas pēdējās 30 dienas, kad apklāta gandrīz visa fasēde.

Iepriekš projekta vadītājs Ivo Brālēns portālam sacīja, ka pilnībā "iesaiņota" oranžajā ādā koncertzāle būšot līdz jūnijam (pavisam 4600 m2), bet ekspluatācijā objekts jānodod 30.jūnijā. Neliela aizkavēšanās saistīta ar atsevišķu oranžo stikla pakešu sabojāšanu būvniecības gaitā, tāpēc jūnija sākumā "Lielā dzintara" fasādē vēl redzami daži "robi", bet līdz būves nodosanai ekspluatācijā viss būšot kārtībā, portālam apgalvoja pašvaldības ieceltais projekta uzraugs Gatis Griezītis.

Esam jau rakstījuši, ka portāla irliepaja.lv tīkla kamera kopš 2013.gada augusta no viesnīcas "Promenade Hotel" jumta lūkojas uz topošās koncertzāles "Lielais dzintars" celtniecības gaitu. Portāls lookr.com ir izstrādājis speciālu programmatūru, kas savos serveros lejuplādē, uzglabā un apkopo datus no tīkla kamerām visā pasaulē, ļaujot apskatīties paātrinātā režīmā katras kameras pēdējās 30 dienās uzņemto 30 sekundēs un arī pēdējā diennaktī fiksēto. Šāds paātrinātais režīms (angliski – timelapse) lietotājiem ļoti patīk un ir ļoti populārs, sevišķi, ja kamera skatās uz kādu mainīgu vidi, piemēram, ēkas celtniecību.

Lookr.com pārstāvis Ingo Oppermans jau pirms kāda laika solīja, ka drīz būs pieejama arī daudz ilgāka "retrospektīva". Šī projekta realizācija pagaidām kavējas, tomēr nav atlikta. Tādēļ pēc kāda laika būs apskatāma visa "Lielā dzintara" celtniecība.

Koncertzāles celtniecības jaunākās 30 dienas apskatāmas, uzspiežot uz zemāk esošā attēla:

Play 30 day timelapse