Liepājas Olimpiskais centrs atkārtotā izsolē, kas notika oktobrī, nosolījis "Latvenergo" tirgoto sporta zāles ēku Rīgas ielā 56A, portālam irliepaja.lv apliecināja "Latvenergo" Nekustamo īpašumu pārvaldības funkcijas projektu vadītājs Jānis Počs.


Pirmajā izsolē nekustamā īpašuma sākuma cena bija 539 000 eiro, otrajā cena samazināta par 20%.

Portāls jau rakstīja, ka akciju sabiedrība "Latvenergo" šā gada maijā bija izsludinājusi izsoli nekustamajam īpašumam Rīgas iela 56A, kas sastāv no zemes vienības 2466 m² platībā un 1870.gadā celtas sarkano ķieģeļu divstāvu ēkas 2566,3 m² platībā. Pirmā izsole beidzās bez rezultāta, lai gan par īpašumu interesi bija izrādījis Liepājas Olimpiskais centrs valdes locekļa Gata Griezīša personā. Pēc viņa iepriekš portālam irliepaja.lv sacītā, daļēji šis īpašums atbilst pilsētas bērnu un jaunatnes sporta vajadzībām.


Ēkā ir biroju telpas, deju zāle, muzeja un semināru telpas, sporta komplekss ar lielu sporta zāli, dušas telpām un kabinetiem, viesnīcas telpas, SPA un relaksācijas telpas, pagraba telpas. Foto no "Latvenergo" arhīva.


Iepriekš Počs portālam skaidroja, ka nekustamo īpašumu, kurš ir labi uzturēts, nolemts pārdot, jo akciju sabiedrībai "tas vairs nav nepieciešams saimnieciskās darbības nodrošināšanai".