AS "Latvenergo" Tiesu administrācijas elektronisko izsoļu vietnē, 2023.gada 2.maijā ir atklājusi izsoli, kurā ar augšupejošu soli tiek pārdots Liepājas zemesgrāmatā reģistrētais nekustamais īpašums Rīgas iela 56A, Liepāja. Tas sastāv no zemes vienības 2466 m² platībā un 1870.gadā celtas sarkano ķieģeļu divstāvu ēkas 2566,3 m² platībā.


Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja "Latvenergo" pārstāvis Jānis Počs, tad šis īpašums ir pilnībā nodalīts no pārējā uzņēmumam piederošā īpašuma turpat blakus. Nekustamo īpašumu, kurš, pēc Poča teiktā, ir labi uzturēts, nolemts pārdot, jo "tas vairs nav nepieciešams saimnieciskās darbības nodrošināšanai".


Ēkā ierīkotas biroju telpas, deju zāles, muzeja un semināru telpas, sporta komplekss ar lielu sporta zāli, dušas telpām un kabinetiem, viesnīcas telpas, SPA un relaksācijas telpas, pagraba telpas. Ēka ir pievienota pilsētas centralizētajai siltumapgādei. Ēka atjaunota pirms piecpadsmit  gadiem, tajā skaitā jumta segums, kā arī veikti citi uzlabojumi. Blakus atrodas  Liepājas autoosta, tramvajs, pieejamas bezmaksas autostāvvietas.


Izsolāmais nekustamais īpašums tiek pārdots kā lietu kopība ar visiem tā piederumiem. Izsoles sākuma cena ir 539 000 eiro, izsoles solis – 10 000 eiro. Reģistrācija izsolei noteikta līdz šā gada 22.maijam pulksten 23.59, izsoles noslēgums – 1.jūnijā pulksten 13. Iepazīties ar izsoles noteikumiem un pirkuma līguma projektu iespējams elektronisko izsoļu vietnē


Pēc Poča teiktā, interese par izsolāmo mantu ir.