Akciju sabiedrība "Latvenergo" maijā bija izsludinājusi izsoli nekustamajam īpašumam Rīgas iela 56A, kas sastāv no zemes vienības 2466 m² platībā un 1870.gadā celtas sarkano ķieģeļu divstāvu ēkas 2566,3 m² platībā.


Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja AS "Latvenergo" Nekustamo īpašumu pārvaldības funkcijas projektu vadītājs Jānis Počs, šoreiz izsole beigusies bez rezultāta.


"Ir vairāki varianti, kā rīkoties turpmāk. Ir viens pretendents, kurš bija nokavējies pieteikšanos, un, iespējams, mēs varētu jau drīzumā izsludināt atkārtotu izsoli ar tiem pašiem noteikumiem. Taču, ja pretendents tomēr atsauks savu līdzdalību, tad atkārtotu izsoli ar tiem pašiem noteikumiem vai arī samazinātu sākumcenu izsludināsim septembrī," pastāstīja Počs.


Nekustamo īpašumu bija apskatījis arī Liepājas Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Gatis Griezītis. Portālam irliepaja.lv


Griezītis atzina, ka vismaz daļēji šis īpašums atbilst pilsētas bērnu un jaunatnes sporta vajadzībām,

taču no plašākiem komentāriem atturējās.


Ēkā ierīkotas biroju telpas, deju zāles, muzeja un semināru telpas, sporta komplekss ar lielu sporta zāli, dušas telpām un kabinetiem, viesnīcas telpas, SPA un relaksācijas telpas, pagraba telpas


Iepriekš Počs portālam skaidroja, ka nekustamo īpašumu, kurš ir labi uzturēts, nolemts pārdot, jo "tas vairs nav nepieciešams saimnieciskās darbības nodrošināšanai".


Pirmajā izsolē nekustamais īpašums tika pārdots kā lietu kopība ar visiem tā piederumiem, un tā sākuma cena bija 539 000 eiro, izsoles solis – 10 000 eiro.