Nesen rakstījām, ka tīkla kameru portālā lookr.com var labi izbaudīt koncertzāles oranžo stiklu montāžu. Tagad šajā vietnē apskatāmi "Lielā dzintara" celtniecības jaunākie 12 mēneši.

Portāls lookr.com līdz šim paātrinātā režīmā (angliski – timelapse) piedāvāja izbaudīt koncertzāles pēdējās 24 stundas un pēdējās 30 dienas. Šie attēlu klipiņi ilga 30 sekundes. Nu katrs lookr.com apmeklētājs var apskatīt kameras attēla pēdējo 12 mēnešu apkopojumu. Šis klips ilgst minūti. Vērojot koncertzāli, pirmie kadri ir jau no pagājušā gada vasaras, kad "Lielā dzintaru" veidoja tikai karkass.

Esam jau rakstījuši, ka portāla irliepaja.lv tīkla kamera kopš 2013.gada augusta no viesnīcas "Promenade Hotel" jumta lūkojas uz topošās koncertzāles "Lielais dzintars" celtniecības gaitu. Portāls lookr.com ir izstrādājis speciālu programmatūru, kas savos serveros lejuplādē, uzglabā un apkopo datus no tīkla kamerām visā pasaulē, ļaujot apskatīties paātrinātā režīmā katras kameras uzņemto. Šāds paātrinātais režīms lietotājiem ļoti patīk un ir ļoti populārs, sevišķi, ja kamera skatās uz kādu mainīgu vidi, piemēram, ēkas celtniecību.

 

Liepāja: Play 12 month