Liepājas dome šonedēļ izsludinājusi iepirkumu par tiesībām veikt veterinārā dienesta ēku pārbūvi dzīvnieku patversmes vajadzībām.

Pretendentiem piedāvājumi jāiesniedz līdz 6.februārim.

Runa ir par kādreizējām veterinārā dienesta un laboratorijas ēkām 14.novembra bulvārī 31/33, kuru pārbūvei SIA „Baltex Group” pērnvasar izstrādāja tehnisko projektu (līguma summa bez PVN Ls 9 550).

Jau rakstījām, ka, zinot, cik sliktos apstākļos mitinās patversmes dzīvnieki, deputāts Ivars Kesenfelds mudināja pašvaldību meklēt piemērotāku vietu dzīvnieku patversmei.

Deputāta uzmanību faktam, ka esošā dzīvnieku patversme Ezermalas ielā 11 ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī un ka 14.Novembra bulvārī esošās telpas ir daudz piemērotākas, pievērsa veterinārārste Anita Reinholce un dzīvnieku aizsardzības biedrība „Nursa”.

„Labākas vietas dzīvnieku patversmei Liepājā nav,” uzsvēra Reinholce, kurai ēkas agrākā īpašniece – Zemkopības ministrija – savulaik bija piekritusi ēku šādām vajadzībām iznomāt. Tāpat ideju atbalstīja arī Pārtikas un veterinārais dienests.

Pēc tam, kad domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, domes priekšsēdētāja palīdze Vita Plūksna un citas amatpersonām pērn klātienē pārliecinājās, ka pašvaldības rīcībā uz to brīdi jau nodotais valsts īpašums 14.Novembra bulvārī 31/35 ir piemērots dzīvnieku patversmes ierīkošanai, tika pieņemts lēmums pārbūvēt ēkas dzīvnieku patversmes vajadzībām un izsludināts projektēšanas iepirkums.