Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Nursa" no 2.marta līdz 27.aprīlim sadarbībā ar veterināro klīniku M.Ķempes ielā 15, piedāvā kaķu sterilizēšanu par minimālu samaksu.

"Pavasaris un minču laiks ir klāt, un tāpēc ir laiks parūpēties arī par to, lai pilsētā nevairojas bezsaimnieku kaķi un varbūt arī palīdzēt kādam kaķa saimniekam ar plānāku maciņu," saka "Nursa" vadītāja Anita Reinholce.

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Nursa" aicina no 2.marta līdz 27.aprīlim uz veterināro klīniku M.Ķempes ielā 15, kur biedrības rīkotās akcijas ietvaros, piedāvās sterilizāciju par minimālu samaksu – runcim 10 eiro, kaķenei – 25 eiro. Patlaban Liepājas veterinārajās klīnikās šī pakalpojuma cena ir no 17 līdz 25 eiro runcim un no 35 līdz 40 eiro kaķenei.

Dzīvniekus ik sestdienu no pulksten 10 līdz 14 sterilizēs "Nursa" veterinārārstes Anita Reinholce, Anna Briede, Inita Kraukle un Liene Bērziņa.  Iepriekš gan noteikti jāpiesakās, zvanot 29163196.

Šo pasākumu veterinārārstes nolēmušas atbalstīt arī tāpēc, ka jau gadu Latvijā un arī kaimiņvalstīs nav pieejams kaķu kontracepcijas līdzeklis "Perlutex", un nav arī zināms, kad tas varētu parādīties veterinārajās aptiekās un klīnikās.

"Šī iemesla dēļ, kaķu mazāk nekļūst," atzīst Anita Reinholce.

Kā pastāstīja veterinārārste, akcijas laikā saņemtie līdzekļi paliks biedrības "Nursa" rīcībā, lai nākotnē tos izlietotu jaunam projektam.