Liepājas skolēnu dome devās uz vietējo dzīvnieku patvērsmi, ne tikai, lai nogādātu dzīvniekiem mantiņas, bet arī lai pavadītu laiku ar patversmes iemītniekiem. Jauniešiem šī bija iespēja tuvāk iepazīt Liepājas pilsētas dzīvnieku patversmi un tās iemītniekus, iesaistīties darbos un palīdzēt, informēja Skolēnu domes dalībnieks Kristers Tomsons.

Jaunieši ieradās patversmē ar pilnu kravu mantiņu papildus citām nepieciešajām lietām, lai palīdzētu patvēruma darbiniekiem rūpēties par dzīvniekiem aukstajā ziemas laikā. Tika pavadīts laiks kopā, iepazinoties ar katru dzīvnieku. Jaunieši spēlējās ar suņiem, glāstīja kaķus un pat iemācījās dažus trikus no patvēruma darbiniekiem par to, kā labāk rūpēties par dzīvniekiem.

Skolēnu domes jaunieši izgatavoja rotaļlietas dzīvniekiem no otrreizējiem materiāliem. Rotaļlietas ne tikai nodrošina dzīvniekiem izklaidi, bet arī aktualizē otrreizēji lietojamo materiālu izmantošanu.

Turklāt jaunieši fotografēja dzīvniekus un reklamēja patversmi, aicinot ikvienu iesaistīties labajos darbos. Uzņemtās fotogrāfijas tika izplatītas sociālajos medijos, parādot dzīvnieku patversmes iemītniekus dabiskajā vidē, lai informētu cilvēkus, kā iespējams palīdzēt.

Skolēnu dome aicina visus iedzīvotājus apmeklēt dzīvnieku patversmi. Pat mazākais ziedojums vai brīvprātīgais darbs var dot milzīgu ieguldījumu dzīvnieku labklājībā.