Aizvadītajās divās diennaktīs, no 13.jūnija 6.30 līdz 15.jūnija 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi desmit izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums, portālu irliepaja.lv informēja Anete Strazdiņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste. 


Ugunsdzēsēji glābēji arī steidzās dzēst ugunsgrēkus, kur Ģenerālā Baloža ielā dega sausā zāle 500 m2 platībā, bet Ugāles ielā piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens.


Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, sestdien ugunsdzēsēji glābēji Rojas ielā Liepājā atbrīvoja trīs kaķēnus, kas bija iesprūduši aiz pagraba loga restēm un nodeva pašvaldības dzīvnieku patversmes darbiniekam.


Kopumā visā Latvijas teritorijā aizvadītajās divās diennaktīs saņemti 105 izsaukumi – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem divi bija meža ugunsgrēki, 60 uz glābšanas darbiem, bet 18izsaukumi bija maldinājumi.